Co nás čeká ve 4 řadě PB ?

20. června 2008 v 22:54 | *IvETkA* |  *PRISON BREAK*
Prion Break se k nám vrací se čtvrtou sérií. Na stránce www.prison-break.cz se objevily nové informace plus spoiler.
Takže: 1.díl čtvrté řady se budem jmenovat Scylla a vysílat se bude 25.8.2008
A teď již už zmíněný spoiler. Spoiler je něco jako nastínění děje, kdo nechce vědět, co se bude dít ve 4.řadě, ať nekliká na Celý článek, protže pod perexem je spoiler uveřejněn
Jinak zdroj jewww.prison-break.cz

Na konci 3.serie se osud Michaela a Lincolna rozdělí. Lincoln se chce pokusit napravit vztah se svým synem LJ a ochraňovat ho. Michael se vydal pomstít Společnosti za smrt Sáry. Ale bráchové od sebe nezůstanou dlouho. Ve 4.serie je svede dohromady zpráva o tom, že je Sára naživu. Oba pak chtějí zničit Společnost, ale i chránit Sáru.
Jak přesně zjistí, že je Sára na živu, je drženo v tajnosti. Michael a Lincoln se spojí s tajným agentem, který jim bude pomáhat a vytvoří tak skupinu spojenců. Ve skupině bude také Mahone, Bellick a samozřejmě i Sucre. Jeslti to znamená, že se Sucre a Bellick dostanou z vězení se ještě neví. A na T-Baga se také nezapomnělo. Toho bude Michael a Lincoln naneštěstí také potřebovat, takže se zas všichni sejdou. Ještě potvrdíme zprávu, že se do 4.serie vrací Sara Tancredi. Je uvedena jako jedna z hlavních postav a tak se v seriálu bude objevovat často a ne jen na pár epizod.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.